Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Oglądaj mecze w jakości HD za Heinekena - Piłka nożna - Sport  
Oglądaj mecze w jakości HD za Heinekena
środa, 12 lutego 2014 11:00
Wszystkie drogi prowadzą do Finału !

Po raz pierwszy w Polsce fani piłki nożnej uzyskają dostęp do wszystkich meczów pucharowych Ligi Mistrzów. Każdy, kto wpisze kod spod kapsla lub zawleczki dowolnego produktu marki Heineken uzyska dostęp do wybranego meczu w jakości HD na stronie www.liga.heineken.pl. Dodatkowo każdy kibic będzie miał szansę wyjazdu na Finał Ligi Mistrzów do Lizbony lub grę o jedną z setek nagród.

Piłka nożna pobudza serca i umysły ludzi na całym świecie od ponad stu lat. Piłkarze to współcześni gladiatorzy – najwybitniejsi z nich stają się wzorami do naśladowania, obiektami westchnień, bożyszczami tłumu. Jest jedna arena, na której co roku mierzą się najwięksi spośród nich – UEFA Champions League. Rozgrywki Ligi Mistrzów są transmitowane na cały świat, jednak w Polsce tylko część meczów prezentowana jest w telewizji ogólnodostępnej. Tak było do tej pory, bo już od 18 lutego na stronie www.liga.heineken.pl będzie można obejrzeć na żywo w HD pierwsze mecze fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Wystarczy wpisać kod, który znajdziemy na każdym produkcie marki Heineken.

Wojciech Bogusz, Marketing Manager Heineken, w Grupie Żywiec, powiedział: „Liga Mistrzów to emocje sportowe na najwyższym poziomie, które każdego roku gromadzą miliony fanów przed ekranami telewizorów. Jednak tylko skromna część tych rozgrywek jest ogólnodostępna. Postanowiliśmy wykorzystać fakt, że Heineken jest globalnym sponsorem Ligi Mistrzów i zaoferować polskim miłośnikom piłki nożnej dostęp do wszystkich meczów fazy pucharowej, jedynie za koszt butelki lub puszki piwa Heineken”.

Dzięki wieloletniej współpracy z UEFA Champions League, w tym roku kibice piłki nożnej w Polsce otrzymają dostęp do unikalnej platformy – idealnego miejsca dla wszystkich fanów Ligi Mistrzów, dzięki której przeżyją swoją Drogę do Finału.

Aby z niej skorzystać wystarczy wejść na stronę www.liga.heineken.pl, a następnie wpisać kod spod kapsla lub zawleczki piwa Heineken. Jeden kod umożliwia obejrzenie jednego meczu. Dzięki temu każdy miłośnik Heinekena będzie miał możliwość obejrzenia wszystkich meczów Ligi Mistrzów w jakości HD. Ponadto otrzyma także dostęp do wielu ciekawych i unikalnych treści przygotowanych specjalnie przez dziennikarzy Onetu oraz Przeglądu Sportowego.

Dodatkowym elementem strony www.liga.heineken.pl będzie unikalna gra interaktywna, w której każdy kibic będzie miał szansę wygrać wyjazd na Finał do Lizbony. Co więcej, codziennie do wygrania będą konsole PlayStation 4 i pięciolitrowe kegi Heinekena. Promocja trwa od 10 lutego do 24 maja 2014 roku.

Więcej informacji na www.liga.heineken.plHeineken jest jedną z najbardziej cenionych międzynarodowych marek piwa. Butelki w charakterystycznej zielonej butelce dostępne są niemal w każdym sklepie na całym świecie. W Polsce produkowany jest przez Grupę Żywiec. Heineken jest piwem jasnym, o zawartości alkoholu 5 procent. Swoją nazwę zawdzięcza twórcy oryginalnej receptury – Gerardowi Aadrianowi Heinekenowi, który opracował ją w 1869 roku. Więcej informacji na temat historii piwa i marki Heineken można znaleźć na stronie www.heineken.pl

Grupa Żywiec S.A. to największy pracodawca w branży piwnej, zatrudniający prawie 5000 osób i jeden z czołowych producentów piwa w Polsce. Firma jest spółką zależną w Grupie Heineken, największego producenta piwa w Europie i rocznie sprzedaje 11,5 mln hektolitrów piwa warzonego w pięciu browarach w Warce, Elblągu, Leżajsku oraz Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu i Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie. Poprzez sieć prawie 50 oddziałów handlowych i blisko 900 przedstawicieli działających w całym kraju, Spółka oferuje prawie 30 różnych piw kilkudziesięciu tysiącom partnerów biznesowych. Marką flagową firmy jest Żywiec – jedno z największych polskich piw eksportowych (obecne dzisiaj w ponad 40 krajach), sprzedawane za granicą od ponad stu lat.

Do najważniejszych marek spółki należą też Heineken, Warka, Tatra, Specjal, Strong i Leżajsk. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie (Polska centralna), Leżajsk (południowo-wschodnia) i Specjal (północna). Spółka prowadzi również dystrybucję zagranicznych piw specjalnych (Desperados, Paulaner, Guinness i Kilkenny) oraz polskich piw specjalnych (Kaper, Żywiec Porter, Warka Radler). Grupa Żywiec jest jedyną spółką spośród największych producentów piwa notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie zadebiutowała 24.09.1991 r. Więcej informacji o firmie: www.grupazywiec.pl