Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Sport - liga mistrzów | Sport  

liga mistrzówWszystkie drogi prowadzą do Finału !
Więcej…  

EFPR opublikowała ranking, na podstawie którego drużyny z poszczególnych państw zostaną rozstawione przed kolejną edycja europejskich zmagań.

Więcej…  

Ambasador finału Paul Breitner oraz Sekretarz Generalny UEFA Gianni Infantino o godzinie 12:00 w Nyonie rozlosowali pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów.

Więcej…  

Sensacją zakończył się mecz w Bazylei gdzie miejscowe FC Basel pokonało 2:1 Manchester United po bramkach Strellera i Freia. Sąsiad zza miedzy Czerwonych Diabłów wygrał u siebie z Bayernem Monachium 2:0 ale to nie wystarczyło aby awansować do fazy pucharowej. W rezultacie i City i United będą potencjalnymi rywalami polskich drużyn w rozgrywkach Ligi Europejskiej.

Więcej…  

Bayern Monachium, Inter Mediolan i Benfica Lizbona zapewniają sobie awans d fazy pucharowej. Niespodziewane zwycięstwo Lille nad CSKA zagmatwało sytuację w Grupie B.

Więcej…  

Już jutro zespoły z grup od A do D rozegrają swoje piąte mecze w tym sezonie Champions League. Najciekawiej zapowiadają się spotkania: SSC Napoli - Manchester City, Manchester United - Benfica Lizbona oraz Olympique Lyon z Ajaxem Amsterdam.

 

Więcej…