Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Wyścig Tajemnic już 20 marca ! - Inne sporty - Sport
Wyścig Tajemnic już 20 marca !
poniedziałek, 18 marca 2013 13:37
Mamy przyjemność poinformować, że 20 marca nakładem Wydawnictwa SQN ukaże się książka - Wyścig tajemnic. Historia, która zdobyła prestiżowy tytuł THE WILLIAM HILL SPORTS BOOK OF THE YEAR jest sensacyjna, przełomowa i brutalna. Ujawnia wielkie tajemnice zorganizowanego dopingu i kończy mit Lance’a Armstronga.

Wyścig tajemnic to książka, która wstrząsnęła sportowym światem. Jest odważnym świadectwem Tylera Hamiltona, najbardziej zaufanego porucznika Lance’a Armstronga i byłego numeru jeden wśród kolarzy. Hamilton spędził dziesięć lat w samym centrum kolarskiego kotła, przebywając drogę od amatora do bohatera, i stał się kluczowym świadkiem jednej z największych afer w historii sportu.

Hamilton zabiera czytelnika za kulisy najbardziej skomplikowanego, profesjonalnego i dopracowanego programu dopingowego w dziejach; ukazuje szokujące praktyki przetaczania krwi w hotelach, fałszywe recepty i tajemnicze wizyty w laboratoriach.

Wstrząsająca opowieść. Najszersze i najłatwiej dostępne wejrzenie w kolarską aferę dopingową. – „The New York Times”

Fantastycznie opisana i całkowicie przekonująca opowieść. Pisarskie umiejętności Coyle’a i szczerość Hamiltona sprawiają, że to doskonała książka. – David Walsh, „Sunday Times”

Święty Graal dla pozbawionych iluzji fanów kolarstwa. Siłą książki są drobiazgowe szczegóły, które zostały zestawione w historię opowiedzianą z tak przenikliwym przekonaniem, że jej autentyczność nie budzi wątpliwości. – „Outside”

Wybuchowa. – „The Daily Telegraph”

Informacja o autorze:

Tyler Hamilton zakończył profesjonalną karierę kolarską. Jest złotym medalistą olimpijskim i mistrzem NCAA. Ścigał się profesjonalnie w latach 1995–2008, a obecnie w Boulder (Kolorado) prowadzi własną firmę: Tyler Hamilton Training.

Daniel Coyle jest autorem bestsellerowych książek poświęconych kolarstwu. Mieszka razem z żoną i trójką dzieci w Ohio i na Alasce.