Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Sebastien Loeb - Mój styl jazdy - Inne sporty - Sport
Sebastien Loeb - Mój styl jazdy
sobota, 15 czerwca 2013 12:14
19 czerwca 2013 roku do księgarń trafi książka, której bohaterem jest jeden z najlepszych kierowców rajdowych na świecie - Sébastien Loeb. Swoją autobiografię zatytułował Mój styl jazdy. Polskie wydanie jest pierwszym na świecie tłumaczeniem książki.

Mój styl jazdy to historia rajdowca-samouka, który od dziecka kochał szybkość i adrenalinę. Jego rajdowy debiut okazał się prawdziwym objawieniem. Szybko trafił pod skrzydła zespołu Citroëna, gdzie poznał trudy zawodowych rajdów samochodowych, ale też odniósł swoje największe sukcesy.

Rajdowe wyczyny Sébastiena Loeba budzą podziw innych rajdowców i wprawiają w zachwyt miliony fanów. Niebywałe pragnienie szybkości nieprzerwanie pcha rajdowca do kolejnych zwycięstw. Loeba najlepiej podsumować można słowami najbliższego współpracownika, pilota jego samochodu rajdowego: „Ten facet jest albo wariatem, albo geniuszem!”

W Moim stylu jazdy Sébastien Loeb po raz pierwszy mówi tak otwarcie o swoim życiu i karierze, zdradza kulisy pracy w zespole Citroën Racing i opowiada o cieniach i blaskach sławy, jaką niesie ze sobą tytuł najlepszego kierowcy rodowego na świecie. To szczera i inspirująca autobiografia.

"Ta fascynująca historia odkrywa tajemnice sukcesu jednego z najlepszych kierowców w historii motoryzacji. Cofając się do korzeni Sébastiena Loeba, możemy poznać prawdziwy charakter mistrza, który za kierownicą rajdówki nigdy nie miał sobie równych i ustanowił rekordy, których prawdopobnie nikt już nie pobije." - Cezary GutowskiInformacja o autorze

SÉBASTIEN LOEB – francuski kierowca rajdowy, dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata. Zdobywca drugiego miejsca w słynnym wyścigu 24-godzinnym w Le Mans w 2006 roku, 3-krotny mistrz prestiżowych zawodów "Race of Champions". Według oficjalnej strony Rajdowych Mistrzostw Świata, Sebastien Loeb jest najbardziej utytułowanym kierowcą rajdowym w historii.

Informacje o wydawcy

Sine Qua Non – Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek “z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.

W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa można znaleźć książki o piłce nożnej, sztuce współczesnej, serialowe oraz inne, które są realizacją pasji.